Zbrojovka Brno
Zbrojovka Brno kadrosunda 54 oyuncu var, yaş ortalaması 22.2. Toplam piyasa değeri €18.3M; yıllık ücret yükü €2.3M. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 20 oyuncu var.
- oyuncu
- 54
- yaş ort.
- 22.2
- toplam değer
- €18.3M
- sözleşmesi biten
- 20
Kadro
- Jaromír ZmrhalZbrojovka Brno · ML · 32 yaş115/125—
- Jakub PokornýZbrojovka Brno · DC · 29 yaş115/115€1.2M
- Petr ŠevčíkZbrojovka Brno · MC · 32 yaş115/135—
- Daniel VašulínZbrojovka Brno · STC · 28 yaş114/114€1.2M
- Amadou DantéZbrojovka Brno · DL · 25 yaş112/117€1.3M
- Martin RymarenkoZbrojovka Brno · STC · 27 yaş107/120€283K
- Bienvenue KanakimanaZbrojovka Brno · AMR · 26 yaş107/128€597K
- Adam HrdinaZbrojovka Brno · GK · 22 yaş107/135€965K
- Denis GranečnýZbrojovka Brno · ML · 27 yaş107/124€567K
- Filip VedralZbrojovka Brno · DC · 29 yaş107/115€437K
- Patrik ČavošZbrojovka Brno · DM · 31 yaş106/108€311K
- Antonín VaníčekZbrojovka Brno · AML · 28 yaş106/120€562K
- Lucky EzehZbrojovka Brno · STC · 22 yaş106/125€776K
- Tadeáš VachoušekZbrojovka Brno · STC · 22 yaş106/130€1.1M
- Lukáš PenxaZbrojovka Brno · WBL · 22 yaş105/125€695K
- Jakub KlímaZbrojovka Brno · DC · 27 yaş105/110€347K
- KakáZbrojovka Brno · DC · 21 yaş105/130€1.1M
- Jan JuroškaZbrojovka Brno · DR · 33 yaş104/120€138K
- Eric HunalZbrojovka Brno · DC · 21 yaş104/140€1.1M
- Oliver VelichZbrojovka Brno · STC · 25 yaş102/110€379K
- Jakub JanetzkýZbrojovka Brno · MC · 29 yaş101/120€202K
- Afolabi SoliuZbrojovka Brno · AML · 20 yaş100/123€1.2M
- Patrik ŽitnýZbrojovka Brno · AMC · 27 yaş99/130€147K
- Tomáš BřečkaZbrojovka Brno · DC · 32 yaş98/115€72K
- Lukas SaalZbrojovka Brno · DM · 20 yaş96/116€632K
- Jiří TexlZbrojovka Brno · DM · 33 yaş96/110€42K
- Štěpán LangerZbrojovka Brno · MC · 25 yaş93/100€50K
- Colin AndrewZbrojovka Brno · GK · 21 yaş87/123€379K
- Dominik SváčekZbrojovka Brno · GK · 29 yaş82/120€21K
- Ondřej ProdělalZbrojovka Brno · GK · 20 yaş75/92€106K
- Filip VečeřaZbrojovka Brno · STC · 20 yaş72/115€159K
- Ondřej MráčekZbrojovka Brno · DC · 18 yaş65/117€117K
- Aleš TomanZbrojovka Brno · MC · 17 yaş65/106€109K
- Michal LiteraZbrojovka Brno · DC · 17 yaş62/90€101K
- Bruno BartovičZbrojovka Brno · DC · 17 yaş60/102€97K
- Ruben FerlayZbrojovka Brno · DC · 18 yaş60/96€81K
- Mikuláš LužnýZbrojovka Brno · DC · 17 yaş60/110€104K
- Vladimír KubíkZbrojovka Brno · GK · 17 yaş60/103€99K
- Adam KnotekZbrojovka Brno · STC · 18 yaş60/98€81K
- Tomáš DočekalZbrojovka Brno · AMR · 15 yaş60/119€216K
- Nino ZemaníkZbrojovka Brno · MR · 17 yaş60/107€102K
- Eric PernicaZbrojovka Brno · AMC · 16 yaş58/130€219K
- Marek CísařZbrojovka Brno · DL · 17 yaş58/118€76K
- Daniel KlímaZbrojovka Brno · STC · 18 yaş58/114€75K
- Alexander KupriyanovZbrojovka Brno · DL · 17 yaş56/82€80K
- Jakub HajskýZbrojovka Brno · DC · 17 yaş55/104€87K
- Kyrylo NurmahomedovZbrojovka Brno · MC · 17 yaş55/105€87K
- Tomáš KotekZbrojovka Brno · MR · 17 yaş52/103€81K
- David AbrmanZbrojovka Brno · MR · 17 yaş52/94€80K
- Dominik JelínekZbrojovka Brno · GK · 18 yaş50/107€79K
- Lukáš StaněkZbrojovka Brno · GK · 17 yaş50/100€80K
- Adam ValentaZbrojovka Brno · MC · 18 yaş50/89€78K
- Zdeněk MičkaZbrojovka Brno · MC · 18 yaş50/109€79K
- Jan IvičičZbrojovka Brno · DC · 18 yaş50/107€79K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zbrojovka Brno | ML | 32 | 115 | 125 | +10 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 29 | 115 | 115 | +0 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | MC | 32 | 115 | 135 | +20 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | STC | 28 | 114 | 114 | +0 | Haz 2030 | ||
| Zbrojovka Brno | DL | 25 | 112 | 117 | +5 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | STC | 27 | 107 | 120 | +13 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | AMR | 26 | 107 | 128 | +21 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | GK | 22 | 107 | 135 | +28 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | ML | 27 | 107 | 124 | +17 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 29 | 107 | 115 | +8 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | DM | 31 | 106 | 108 | +2 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | AML | 28 | 106 | 120 | +14 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | STC | 22 | 106 | 125 | +19 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | STC | 22 | 106 | 130 | +24 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | WBL | 22 | 105 | 125 | +20 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 27 | 105 | 110 | +5 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 21 | 105 | 130 | +25 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | DR | 33 | 104 | 120 | +16 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 21 | 104 | 140 | +36 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | STC | 25 | 102 | 110 | +8 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | MC | 29 | 101 | 120 | +19 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | AML | 20 | 100 | 123 | +23 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | AMC | 27 | 99 | 130 | +31 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 32 | 98 | 115 | +17 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | DM | 20 | 96 | 116 | +20 | Haz 2030 | ||
| Zbrojovka Brno | DM | 33 | 96 | 110 | +14 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | MC | 25 | 93 | 100 | +7 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | GK | 21 | 87 | 123 | +36 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | GK | 29 | 82 | 120 | +38 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | GK | 20 | 75 | 92 | +17 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | STC | 20 | 72 | 115 | +43 | Haz 2029 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 18 | 65 | 117 | +52 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | MC | 17 | 65 | 106 | +41 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 17 | 62 | 90 | +28 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 17 | 60 | 102 | +42 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 18 | 60 | 96 | +36 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 17 | 60 | 110 | +50 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | GK | 17 | 60 | 103 | +43 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | STC | 18 | 60 | 98 | +38 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | AMR | 15 | 60 | 119 | +59 | Haz 2030 | ||
| Zbrojovka Brno | MR | 17 | 60 | 107 | +47 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | AMC | 16 | 58 | 130 | +72 | Haz 2030 | ||
| Zbrojovka Brno | DL | 17 | 58 | 118 | +60 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | STC | 18 | 58 | 114 | +56 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | DL | 17 | 56 | 82 | +26 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 17 | 55 | 104 | +49 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | MC | 17 | 55 | 105 | +50 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | MR | 17 | 52 | 103 | +51 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | MR | 17 | 52 | 94 | +42 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | GK | 18 | 50 | 107 | +57 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | GK | 17 | 50 | 100 | +50 | Haz 2027 | ||
| Zbrojovka Brno | MC | 18 | 50 | 89 | +39 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | MC | 18 | 50 | 109 | +59 | Haz 2028 | ||
| Zbrojovka Brno | DC | 18 | 50 | 107 | +57 | Haz 2028 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 54 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.