TSV Havelse 1912
TSV Havelse 1912 kadrosunda 34 oyuncu var, yaş ortalaması 23.7. Toplam piyasa değeri €10.7M; yıllık ücret yükü €4.7M. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 23 oyuncu var.
- oyuncu
- 34
- yaş ort.
- 23.7
- toplam değer
- €10.7M
- sözleşmesi biten
- 23
Kadro
- Niklas TauerTSV Havelse 1912 · DM · 25 yaş108/125€192K
- Kevin SchumacherTSV Havelse 1912 · WBL · 28 yaş108/117€182K
- Jesse Edem TugbenyoTSV Havelse 1912 · MC · 24 yaş107/115€182K
- Omer HaninTSV Havelse 1912 · GK · 28 yaş106/108€135K
- Alexander GuiddirTSV Havelse 1912 · STC · 19 yaş106/149€4.9M
- Semi BelkahiaTSV Havelse 1912 · DC · 27 yaş106/111€162K
- Dennis DuahTSV Havelse 1912 · DC · 22 yaş105/120€237K
- Johann BergerTSV Havelse 1912 · DM · 26 yaş103/104€126K
- Kwasi WriedtTSV Havelse 1912 · STC · 31 yaş103/115€82K
- Yannick MausehundTSV Havelse 1912 · DC · 20 yaş102/125€1.7M
- Leon Sommer-DeissTSV Havelse 1912 · DR · 25 yaş102/106€110K
- Eric VoufackTSV Havelse 1912 · AMR · 24 yaş102/113€272K
- Eryk GrzywaczTSV Havelse 1912 · DM · 20 yaş102/125€586K
- Tom OpitzTSV Havelse 1912 · GK · 22 yaş101/126€226K
- Robin MüllerTSV Havelse 1912 · STC · 26 yaş101/105€112K
- Robin VelascoTSV Havelse 1912 · AMR · 24 yaş101/119€112K
- Lorenzo PaldinoTSV Havelse 1912 · STC · 26 yaş100/102€92K
- Marc RichterTSV Havelse 1912 · AMC · 24 yaş98/106€85K
- Norman QuindtTSV Havelse 1912 · GK · 29 yaş98/101€63K
- Max LambyTSV Havelse 1912 · DL · 23 yaş97/111€87K
- Donald NdukaTSV Havelse 1912 · DC · 23 yaş96/104€80K
- Yusuf WardakTSV Havelse 1912 · AMC · 20 yaş95/112€194K
- Jannik OltroggeTSV Havelse 1912 · MC · 31 yaş95/100€68K
- Torben EngelkingTSV Havelse 1912 · STC · 30 yaş89/91€64K
- Timo FriedrichTSV Havelse 1912 · DR · 28 yaş88/90€55K
- Finn KiszkaTSV Havelse 1912 · STC · 25 yaş87/100€47K
- Leonardo PosadasTSV Havelse 1912 · DM · 21 yaş83/109€103K
- Temilola AwoyaleTSV Havelse 1912 · MC · 20 yaş81/113€112K
- Irichad BehrensTSV Havelse 1912 · DC · 22 yaş81/112€77K
- Leon ŠvitekTSV Havelse 1912 · STC · 18 yaş79/81€46K
- Joel Darko AmpemTSV Havelse 1912 · MC · 19 yaş72/98€64K
- Anton HankeTSV Havelse 1912 · MC · 18 yaş70/81€37K
- Fynn WolterTSV Havelse 1912 · GK · 19 yaş70/79€34K
- Yasin DinçerTSV Havelse 1912 · DC · 18 yaş65/91€43K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TSV Havelse 1912 | DM | 25 | 108 | 125 | +17 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | WBL | 28 | 108 | 117 | +9 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | MC | 24 | 107 | 115 | +8 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | GK | 28 | 106 | 108 | +2 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | STC | 19 | 106 | 149 | +43 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | DC | 27 | 106 | 111 | +5 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | DC | 22 | 105 | 120 | +15 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | DM | 26 | 103 | 104 | +1 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | STC | 31 | 103 | 115 | +12 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | DC | 20 | 102 | 125 | +23 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | DR | 25 | 102 | 106 | +4 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | AMR | 24 | 102 | 113 | +11 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | DM | 20 | 102 | 125 | +23 | Haz 2030 | ||
| TSV Havelse 1912 | GK | 22 | 101 | 126 | +25 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | STC | 26 | 101 | 105 | +4 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | AMR | 24 | 101 | 119 | +18 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | STC | 26 | 100 | 102 | +2 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | AMC | 24 | 98 | 106 | +8 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | GK | 29 | 98 | 101 | +3 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | DL | 23 | 97 | 111 | +14 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | DC | 23 | 96 | 104 | +8 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | AMC | 20 | 95 | 112 | +17 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | MC | 31 | 95 | 100 | +5 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | STC | 30 | 89 | 91 | +2 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | DR | 28 | 88 | 90 | +2 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | STC | 25 | 87 | 100 | +13 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | DM | 21 | 83 | 109 | +26 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | MC | 20 | 81 | 113 | +32 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | DC | 22 | 81 | 112 | +31 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | STC | 18 | 79 | 81 | +2 | Haz 2027 | ||
| TSV Havelse 1912 | MC | 19 | 72 | 98 | +26 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | MC | 18 | 70 | 81 | +11 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | GK | 19 | 70 | 79 | +9 | Haz 2028 | ||
| TSV Havelse 1912 | DC | 18 | 65 | 91 | +26 | Haz 2027 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 34 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.