Tegevajaro Miyazaki
Tegevajaro Miyazaki kadrosunda 29 oyuncu var, yaş ortalaması 24.6. Toplam piyasa değeri €4.5M; yıllık ücret yükü €1.2M. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 29 oyuncu var.
- oyuncu
- 29
- yaş ort.
- 24.6
- toplam değer
- €4.5M
- sözleşmesi biten
- 29
Kadro
- Koji OkumuraTegevajaro Miyazaki · MC · 27 yaş105/109€605K
- Yota ShimokawaTegevajaro Miyazaki · DL · 30 yaş100/105€335K
- Shu MogiTegevajaro Miyazaki · GK · 27 yaş95/103€230K
- Yusei ToshidaTegevajaro Miyazaki · STC · 26 yaş95/110€359K
- Ryoya KimuraTegevajaro Miyazaki · GK · 23 yaş95/105€220K
- Ren InoueTegevajaro Miyazaki · ML · 25 yaş95/104€316K
- Eisuke WatanabeTegevajaro Miyazaki · DR · 26 yaş90/100€129K
- Mahiro AnoTegevajaro Miyazaki · MR · 22 yaş90/113€381K
- Kaiga MurakoshiTegevajaro Miyazaki · AMC · 24 yaş90/97€129K
- Yuma MatsumotoTegevajaro Miyazaki · DR · 26 yaş90/104€165K
- Kengo KurokiTegevajaro Miyazaki · DC · 26 yaş90/104€165K
- Soichiro TsutsumiTegevajaro Miyazaki · DR · 24 yaş90/94€103K
- Yoko IesakaTegevajaro Miyazaki · ML · 23 yaş90/105€153K
- Takashi AbeTegevajaro Miyazaki · DC · 28 yaş85/115€97K
- Keigo HashimotoTegevajaro Miyazaki · STC · 27 yaş85/105€143K
- Hikaru ManabeTegevajaro Miyazaki · DC · 28 yaş85/90€90K
- Riku YamauchiTegevajaro Miyazaki · MC · 25 yaş85/102€136K
- Shunya SakaiTegevajaro Miyazaki · DM · 22 yaş80/101€168K
- Ken Tshizanga MatsumotoTegevajaro Miyazaki · STC · 24 yaş80/94€67K
- Toshiki KawaiTegevajaro Miyazaki · DM · 23 yaş75/89€65K
- Seitaro TanakaTegevajaro Miyazaki · DC · 23 yaş75/110€115K
- Kenta MatsuyamaTegevajaro Miyazaki · GK · 27 yaş75/86€34K
- Shigeo MiyawakiTegevajaro Miyazaki · DL · 24 yaş70/95€11K
- Ryo SatoTegevajaro Miyazaki · AMR · 22 yaş70/108€11K
- Kenta OkumaTegevajaro Miyazaki · DM · 29 yaş65/85€7K
- Aoto TokuwakaTegevajaro Miyazaki · GK · 22 yaş65/84€6K
- Ren MotokiTegevajaro Miyazaki · DR · 18 yaş60/107€153K
- Issa TsukamotoTegevajaro Miyazaki · STC · 19 yaş60/100€106K
- Kaito NagatomoTegevajaro Miyazaki · DL · 24 yaş55/75€5K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tegevajaro Miyazaki | MC | 27 | 105 | 109 | +4 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DL | 30 | 100 | 105 | +5 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | GK | 27 | 95 | 103 | +8 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | STC | 26 | 95 | 110 | +15 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | GK | 23 | 95 | 105 | +10 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | ML | 25 | 95 | 104 | +9 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DR | 26 | 90 | 100 | +10 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | MR | 22 | 90 | 113 | +23 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | AMC | 24 | 90 | 97 | +7 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DR | 26 | 90 | 104 | +14 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DC | 26 | 90 | 104 | +14 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DR | 24 | 90 | 94 | +4 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | ML | 23 | 90 | 105 | +15 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DC | 28 | 85 | 115 | +30 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | STC | 27 | 85 | 105 | +20 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DC | 28 | 85 | 90 | +5 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | MC | 25 | 85 | 102 | +17 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DM | 22 | 80 | 101 | +21 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | STC | 24 | 80 | 94 | +14 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DM | 23 | 75 | 89 | +14 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DC | 23 | 75 | 110 | +35 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | GK | 27 | 75 | 86 | +11 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DL | 24 | 70 | 95 | +25 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | AMR | 22 | 70 | 108 | +38 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DM | 29 | 65 | 85 | +20 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | GK | 22 | 65 | 84 | +19 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DR | 18 | 60 | 107 | +47 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | STC | 19 | 60 | 100 | +40 | Haz 2027 | ||
| Tegevajaro Miyazaki | DL | 24 | 55 | 75 | +20 | Haz 2027 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 29 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.