Santiago Wanderers
Santiago Wanderers kadrosunda 23 oyuncu var, yaş ortalaması 25.5. Toplam piyasa değeri €18.2M; yıllık ücret yükü €420K. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 13 oyuncu var.
- oyuncu
- 23
- yaş ort.
- 25.5
- toplam değer
- €18.2M
- sözleşmesi biten
- 13
Kadro
- Raúl OlivaresSantiago Wanderers · GK · 38 yaş107/118€52K
- Marcos CamardaSantiago Wanderers · STC · 25 yaş105/122€656K
- Sergio FelipeSantiago Wanderers · DC · 35 yaş105/109€59K
- Leandro NavarroSantiago Wanderers · MC · 34 yaş103/114€105K
- Javier ParraguezSantiago Wanderers · STC · 36 yaş102/120€64K
- Jorge LunaSantiago Wanderers · AMC · 39 yaş100/137€69K
- Cristóbal CáceresSantiago Wanderers · DM · 30 yaş97/112€520K
- Martín VillarroelSantiago Wanderers · DM · 24 yaş96/115€818K
- Eduardo MirandaSantiago Wanderers · GK · 33 yaş96/105€300K
- Joaquín SilvaSantiago Wanderers · MC · 21 yaş95/113€1.5M
- Víctor EspinozaSantiago Wanderers · DC · 27 yaş94/112€479K
- Pedro NavarroSantiago Wanderers · DC · 25 yaş94/110€862K
- Bayron MartínezSantiago Wanderers · GK · 25 yaş93/115€399K
- Axel HerreraSantiago Wanderers · DR · 25 yaş91/95€1.0M
- Cristóbal PonceSantiago Wanderers · AMR · 19 yaş86/104€1.5M
- Denilson San MartínSantiago Wanderers · AML · 18 yaş85/108€1.5M
- Dylan PortillaSantiago Wanderers · DM · 22 yaş84/100€451K
- Cristopher ValenzuelaSantiago Wanderers · DC · 18 yaş82/107€1.2M
- Vicente VargasSantiago Wanderers · STC · 19 yaş80/113€1.5M
- Ignacio FloresSantiago Wanderers · AMR · 19 yaş80/101€1.4M
- Alexander DubóSantiago Wanderers · DL · 18 yaş75/86€1.3M
- Cristóbal VillarroelSantiago Wanderers · DM · 19 yaş70/99€1.3M
- Diego MolinaSantiago Wanderers · MC · 17 yaş55/91€1.2M
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Santiago Wanderers | GK | 38 | 107 | 118 | +11 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | STC | 25 | 105 | 122 | +17 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | DC | 35 | 105 | 109 | +4 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | MC | 34 | 103 | 114 | +11 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | STC | 36 | 102 | 120 | +18 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | AMC | 39 | 100 | 137 | +37 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | DM | 30 | 97 | 112 | +15 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | DM | 24 | 96 | 115 | +19 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | GK | 33 | 96 | 105 | +9 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | MC | 21 | 95 | 113 | +18 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | DC | 27 | 94 | 112 | +18 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | DC | 25 | 94 | 110 | +16 | Ara 2028 | ||
| Santiago Wanderers | GK | 25 | 93 | 115 | +22 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | DR | 25 | 91 | 95 | +4 | Ara 2027 | ||
| Santiago Wanderers | AMR | 19 | 86 | 104 | +18 | Ara 2027 | ||
| Santiago Wanderers | AML | 18 | 85 | 108 | +23 | Ara 2028 | ||
| Santiago Wanderers | DM | 22 | 84 | 100 | +16 | Ara 2027 | ||
| Santiago Wanderers | DC | 18 | 82 | 107 | +25 | Ara 2026 | ||
| Santiago Wanderers | STC | 19 | 80 | 113 | +33 | Ara 2028 | ||
| Santiago Wanderers | AMR | 19 | 80 | 101 | +21 | Ara 2027 | ||
| Santiago Wanderers | DL | 18 | 75 | 86 | +11 | Ara 2028 | ||
| Santiago Wanderers | DM | 19 | 70 | 99 | +29 | Ara 2028 | ||
| Santiago Wanderers | MC | 17 | 55 | 91 | +36 | Ara 2027 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 23 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.