Orense Sporting Club
Orense Sporting Club kadrosunda 44 oyuncu var, yaş ortalaması 24. Toplam piyasa değeri €12.2M; yıllık ücret yükü €2.6M. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 18 oyuncu var.
- oyuncu
- 44
- yaş ort.
- 24
- toplam değer
- €12.2M
- sözleşmesi biten
- 18
Kadro
- Agustín HerreraOrense Sporting Club · STC · 28 yaş118/120€1.2M
- Ángel MenaOrense Sporting Club · AMR · 38 yaş118/145€50K
- Valentín BurgoaOrense Sporting Club · AMC · 25 yaş116/119€901K
- Rolando SilvaOrense Sporting Club · GK · 31 yaş115/116—
- Miguel ParralesOrense Sporting Club · STC · 30 yaş115/126€860K
- Alan LorenzoOrense Sporting Club · DC · 27 yaş114/124€296K
- Renny JaramilloOrense Sporting Club · DM · 28 yaş113/118€299K
- Óscar QuiñónezOrense Sporting Club · DC · 25 yaş111/115€703K
- Beder CaicedoOrense Sporting Club · DL · 34 yaş111/121€52K
- Pedro Pablo VelascoOrense Sporting Club · DR · 33 yaş111/118€114K
- Stéfano CallegariOrense Sporting Club · DC · 29 yaş111/113€276K
- Michael BermúdezOrense Sporting Club · STC · 20 yaş110/123€924K
- Erick ZambranoOrense Sporting Club · AMR · 18 yaş109/149€901K
- Erick PluasOrense Sporting Club · MC · 24 yaş108/116€505K
- Gonzalo RostagnoOrense Sporting Club · DM · 24 yaş107/115€269K
- Nixon MolinaOrense Sporting Club · MC · 33 yaş105/116€55K
- Gabriel AchilierOrense Sporting Club · DC · 41 yaş105/130€14K
- Sixto MinaOrense Sporting Club · DC · 26 yaş105/111€457K
- Bryan ViñánOrense Sporting Club · AML · 26 yaş103/109€181K
- Steeven QuiñónezOrense Sporting Club · DC · 25 yaş102/110€138K
- Jhon ValenciaOrense Sporting Club · AMR · 24 yaş101/111€157K
- Jordy OrtizOrense Sporting Club · GK · 23 yaş100/116€72K
- Bryan QuiñónezOrense Sporting Club · DC · 22 yaş99/120€450K
- Kenner LeniOrense Sporting Club · GK · 30 yaş98/99€66K
- Luis Miguel GarcésOrense Sporting Club · AML · 19 yaş98/117€744K
- David QuinteroOrense Sporting Club · AMC · 22 yaş96/114€160K
- Carlos BarrioOrense Sporting Club · DR · 24 yaş95/102€28K
- Andrés GarcíaOrense Sporting Club · DC · 32 yaş92/98€31K
- Eddie HernándezOrense Sporting Club · DM · 18 yaş88/108€264K
- Cristhian OrtizOrense Sporting Club · MC · 18 yaş86/117€258K
- Yinsop BravoOrense Sporting Club · DL · 19 yaş85/106€206K
- Johan GuerreroOrense Sporting Club · DC · 21 yaş85/119€136K
- Jostin HurtadoOrense Sporting Club · DM · 18 yaş83/92€105K
- Sabino QuiñónezOrense Sporting Club · STC · 19 yaş83/93€130K
- Emerson MelendresOrense Sporting Club · DR · 20 yaş80/106€106K
- Emerson ZhingreOrense Sporting Club · DR · 19 yaş80/96€160K
- Gean Marcos ToledoOrense Sporting Club · GK · 18 yaş80/86€67K
- Juan Pablo SánchezOrense Sporting Club · AMR · 18 yaş79/94€82K
- Anderson CórdovaOrense Sporting Club · MR · 19 yaş78/83€79K
- Sleyder MairongoOrense Sporting Club · DC · 17 yaş78/95€146K
- Isaac PradoOrense Sporting Club · MC · 19 yaş77/98€102K
- Juan David LupuOrense Sporting Club · GK · 20 yaş73/76€19K
- Jeremy CobosOrense Sporting Club · GK · 18 yaş70/115€55K
- Mathews SotoOrense Sporting Club · DC · 16 yaş70/127€409K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Orense Sporting Club | STC | 28 | 118 | 120 | +2 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | AMR | 38 | 118 | 145 | +27 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | AMC | 25 | 116 | 119 | +3 | Haz 2027 | ||
| Orense Sporting Club | GK | 31 | 115 | 116 | +1 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | STC | 30 | 115 | 126 | +11 | Haz 2028 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 27 | 114 | 124 | +10 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DM | 28 | 113 | 118 | +5 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 25 | 111 | 115 | +4 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | DL | 34 | 111 | 121 | +10 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DR | 33 | 111 | 118 | +7 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 29 | 111 | 113 | +2 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | STC | 20 | 110 | 123 | +13 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | AMR | 18 | 109 | 149 | +40 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | MC | 24 | 108 | 116 | +8 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | DM | 24 | 107 | 115 | +8 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | MC | 33 | 105 | 116 | +11 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 41 | 105 | 130 | +25 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 26 | 105 | 111 | +6 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | AML | 26 | 103 | 109 | +6 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 25 | 102 | 110 | +8 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | AMR | 24 | 101 | 111 | +10 | Haz 2027 | ||
| Orense Sporting Club | GK | 23 | 100 | 116 | +16 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 22 | 99 | 120 | +21 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | GK | 30 | 98 | 99 | +1 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | AML | 19 | 98 | 117 | +19 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | AMC | 22 | 96 | 114 | +18 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | DR | 24 | 95 | 102 | +7 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 32 | 92 | 98 | +6 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | DM | 18 | 88 | 108 | +20 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | MC | 18 | 86 | 117 | +31 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DL | 19 | 85 | 106 | +21 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 21 | 85 | 119 | +34 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | DM | 18 | 83 | 92 | +9 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | STC | 19 | 83 | 93 | +10 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | DR | 20 | 80 | 106 | +26 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | DR | 19 | 80 | 96 | +16 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | GK | 18 | 80 | 86 | +6 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | AMR | 18 | 79 | 94 | +15 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | MR | 19 | 78 | 83 | +5 | Ara 2028 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 17 | 78 | 95 | +17 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | MC | 19 | 77 | 98 | +21 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | GK | 20 | 73 | 76 | +3 | Ara 2027 | ||
| Orense Sporting Club | GK | 18 | 70 | 115 | +45 | Ara 2026 | ||
| Orense Sporting Club | DC | 16 | 70 | 127 | +57 | Ara 2028 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 44 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.