Kisvárda FC
Kisvárda FC kadrosunda 35 oyuncu var, yaş ortalaması 24.3. Toplam piyasa değeri €11.6M; yıllık ücret yükü €2.9M. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 21 oyuncu var.
- oyuncu
- 35
- yaş ort.
- 24.3
- toplam değer
- €11.6M
- sözleşmesi biten
- 21
Kadro
- Christián HercKisvárda FC · MC · 27 yaş112/134€1.2M
- Hianga'a MbockKisvárda FC · DM · 26 yaş111/120€1.3M
- Anatoliy NuriyevKisvárda FC · MC · 30 yaş110/120€1.4M
- Marko MatanovićKisvárda FC · DM · 25 yaş109/124€427K
- Jasmin MešanovićKisvárda FC · STC · 34 yaş108/118€136K
- Bogdan MelnykKisvárda FC · DR · 29 yaş106/110€647K
- Nikola RadmanovacKisvárda FC · DC · 29 yaş106/117€588K
- Tonislav YordanovKisvárda FC · STC · 27 yaş105/128€940K
- Besim ŠerbečićKisvárda FC · DC · 28 yaş102/105€407K
- Amos YougaKisvárda FC · DM · 33 yaş102/120€122K
- Soma NovothnyKisvárda FC · STC · 32 yaş99/114€209K
- Krisztián NagyKisvárda FC · AMR · 30 yaş98/107€266K
- Martin ChlumeckýKisvárda FC · DC · 29 yaş96/108€154K
- Bence BiróKisvárda FC · AMC · 27 yaş95/108€211K
- Bálint OláhKisvárda FC · DM · 31 yaş94/99€60K
- István SoltészKisvárda FC · MC · 25 yaş93/107€149K
- Illia PopovychKisvárda FC · GK · 20 yaş92/117€724K
- Dominik SoltészKisvárda FC · DL · 25 yaş90/106€81K
- Kevin KörmendiKisvárda FC · DL · 24 yaş90/107€85K
- Tibor LippaiKisvárda FC · DC · 28 yaş90/105€144K
- Levente SzőrKisvárda FC · MC · 25 yaş88/104€92K
- Teslim BalogunKisvárda FC · STC · 20 yaş88/111€433K
- Maxim OstrovkaKisvárda FC · DC · 19 yaş86/94€282K
- Ákos ÉsikKisvárda FC · AML · 20 yaş82/94€179K
- Máté GyurkóKisvárda FC · STC · 23 yaş80/95€65K
- Hennagyij SzikszaiKisvárda FC · STC · 18 yaş80/91€166K
- Marcell KovácsKisvárda FC · GK · 23 yaş79/90€6K
- Zsombor PappKisvárda FC · GK · 19 yaş76/107€391K
- László ScsadejKisvárda FC · STC · 20 yaş73/89€28K
- Csanád AblonczyKisvárda FC · DR · 18 yaş73/89€111K
- Kamal AbdullahiKisvárda FC · AML · 19 yaş70/101€201K
- Danyil FedorovKisvárda FC · STC · 18 yaş66/95€166K
- Herts BohdanKisvárda FC · GK · 17 yaş65/104€148K
- Dmytro TerziohloKisvárda FC · DL · 16 yaş65/95€138K
- Ivan LychKisvárda FC · MC · 17 yaş50/88€19K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kisvárda FC | MC | 27 | 112 | 134 | +22 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | DM | 26 | 111 | 120 | +9 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | MC | 30 | 110 | 120 | +10 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | DM | 25 | 109 | 124 | +15 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | STC | 34 | 108 | 118 | +10 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | DR | 29 | 106 | 110 | +4 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | DC | 29 | 106 | 117 | +11 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | STC | 27 | 105 | 128 | +23 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | DC | 28 | 102 | 105 | +3 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | DM | 33 | 102 | 120 | +18 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | STC | 32 | 99 | 114 | +15 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | AMR | 30 | 98 | 107 | +9 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | DC | 29 | 96 | 108 | +12 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | AMC | 27 | 95 | 108 | +13 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | DM | 31 | 94 | 99 | +5 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | MC | 25 | 93 | 107 | +14 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | GK | 20 | 92 | 117 | +25 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | DL | 25 | 90 | 106 | +16 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | DL | 24 | 90 | 107 | +17 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | DC | 28 | 90 | 105 | +15 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | MC | 25 | 88 | 104 | +16 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | STC | 20 | 88 | 111 | +23 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | DC | 19 | 86 | 94 | +8 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | AML | 20 | 82 | 94 | +12 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | STC | 23 | 80 | 95 | +15 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | STC | 18 | 80 | 91 | +11 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | GK | 23 | 79 | 90 | +11 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | GK | 19 | 76 | 107 | +31 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | STC | 20 | 73 | 89 | +16 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | DR | 18 | 73 | 89 | +16 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | AML | 19 | 70 | 101 | +31 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | STC | 18 | 66 | 95 | +29 | Haz 2027 | ||
| Kisvárda FC | GK | 17 | 65 | 104 | +39 | Haz 2028 | ||
| Kisvárda FC | DL | 16 | 65 | 95 | +30 | Haz 2029 | ||
| Kisvárda FC | MC | 17 | 50 | 88 | +38 | Haz 2028 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 35 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.