FC Thun Berner Oberland
FC Thun Berner Oberland kadrosunda 29 oyuncu var, yaş ortalaması 23.7. Toplam piyasa değeri €24.4M; yıllık ücret yükü €7.1M. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 7 oyuncu var.
- oyuncu
- 29
- yaş ort.
- 23.7
- toplam değer
- €24.4M
- sözleşmesi biten
- 7
Kadro
- Fabio FehrFC Thun Berner Oberland · DR · 26 yaş119/119€1.4M
- Mattias KäitFC Thun Berner Oberland · DM · 28 yaş117/117€1.2M
- Nicolas BürgyFC Thun Berner Oberland · DC · 30 yaş116/124€1.1M
- Niklas SteffenFC Thun Berner Oberland · GK · 25 yaş116/119€1.1M
- Marco BürkiFC Thun Berner Oberland · DC · 32 yaş115/116—
- Brighton LabeauFC Thun Berner Oberland · STC · 30 yaş115/116€926K
- Nils ReichmuthFC Thun Berner Oberland · AMC · 24 yaş115/124€1.3M
- Tom StrannegårdFC Thun Berner Oberland · MC · 24 yaş115/125€776K
- Genís MontolioFC Thun Berner Oberland · DC · 29 yaş115/115€926K
- Jan BamertFC Thun Berner Oberland · DC · 28 yaş113/116€618K
- Nassim ZoukitFC Thun Berner Oberland · DM · 25 yaş110/114€364K
- Furkan DursunFC Thun Berner Oberland · STC · 21 yaş109/134€1.6M
- Justin RothFC Thun Berner Oberland · DM · 25 yaş109/116€211K
- Lucien DählerFC Thun Berner Oberland · DR · 25 yaş107/112€220K
- Fabio SaizFC Thun Berner Oberland · DM · 25 yaş106/114€219K
- Nico MaierFC Thun Berner Oberland · AMR · 25 yaş105/122€132K
- Noah ChristofferssonFC Thun Berner Oberland · STC · 27 yaş102/105€3.2M
- Dorian DerbaciFC Thun Berner Oberland · MC · 20 yaş100/134€1.3M
- Tim SpycherFC Thun Berner Oberland · GK · 22 yaş98/124€288K
- Mats SeilerFC Thun Berner Oberland · DC · 20 yaş97/124€754K
- Marc GutbubFC Thun Berner Oberland · STC · 23 yaş96/109€96K
- Ashvin BalarubanFC Thun Berner Oberland · DL · 24 yaş96/106€54K
- Olivier MambwaFC Thun Berner Oberland · DL · 17 yaş96/144€3.3M
- Riccardo BraschiFC Thun Berner Oberland · STC · 19 yaş95/112€1.4M
- Patrik KristalFC Thun Berner Oberland · MC · 18 yaş94/118€856K
- Simon LengenFC Thun Berner Oberland · STC · 19 yaş92/114€193K
- Dario WältiFC Thun Berner Oberland · GK · 20 yaş87/100€126K
- Adam IlicFC Thun Berner Oberland · MC · 18 yaş87/127€660K
- Leo StuckiFC Thun Berner Oberland · GK · 18 yaş78/97€100K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Thun Berner Oberland | DR | 26 | 119 | 119 | +0 | Haz 2027 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DM | 28 | 117 | 117 | +0 | Haz 2027 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DC | 30 | 116 | 124 | +8 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | GK | 25 | 116 | 119 | +3 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DC | 32 | 115 | 116 | +1 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | STC | 30 | 115 | 116 | +1 | Haz 2027 | ||
| FC Thun Berner Oberland | AMC | 24 | 115 | 124 | +9 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | MC | 24 | 115 | 125 | +10 | Ağu 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DC | 29 | 115 | 115 | +0 | Haz 2027 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DC | 28 | 113 | 116 | +3 | Haz 2027 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DM | 25 | 110 | 114 | +4 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | STC | 21 | 109 | 134 | +25 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DM | 25 | 109 | 116 | +7 | Haz 2027 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DR | 25 | 107 | 112 | +5 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DM | 25 | 106 | 114 | +8 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | AMR | 25 | 105 | 122 | +17 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | STC | 27 | 102 | 105 | +3 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | MC | 20 | 100 | 134 | +34 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | GK | 22 | 98 | 124 | +26 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DC | 20 | 97 | 124 | +27 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | STC | 23 | 96 | 109 | +13 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DL | 24 | 96 | 106 | +10 | Haz 2027 | ||
| FC Thun Berner Oberland | DL | 17 | 96 | 144 | +48 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | STC | 19 | 95 | 112 | +17 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | MC | 18 | 94 | 118 | +24 | Haz 2029 | ||
| FC Thun Berner Oberland | STC | 19 | 92 | 114 | +22 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | GK | 20 | 87 | 100 | +13 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | MC | 18 | 87 | 127 | +40 | Haz 2028 | ||
| FC Thun Berner Oberland | GK | 18 | 78 | 97 | +19 | Haz 2028 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 29 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.