Club Rubio Ñu
Club Rubio Ñu kadrosunda 36 oyuncu var, yaş ortalaması 24.4. Toplam piyasa değeri €12.9M; yıllık ücret yükü €904K. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 2 oyuncu var.
- oyuncu
- 36
- yaş ort.
- 24.4
- toplam değer
- €12.9M
- sözleşmesi biten
- 2
Kadro
- Lautaro MaldonadoClub Rubio Ñu · GK · 25 yaş112/120€203K
- Brian BlasiClub Rubio Ñu · DC · 30 yaş111/115€232K
- Cristian NúñezClub Rubio Ñu · DM · 28 yaş111/120€662K
- Jorge GonzálezClub Rubio Ñu · DC · 29 yaş110/114€344K
- Marcelo AcostaClub Rubio Ñu · MR · 25 yaş109/122€16K
- Mauricio RoldánClub Rubio Ñu · STC · 21 yaş107/125€1.7M
- Rodrigo RojasClub Rubio Ñu · MC · 38 yaş107/128—
- William MendietaClub Rubio Ñu · AMC · 37 yaş107/125—
- Pablo AyalaClub Rubio Ñu · DM · 30 yaş107/118€221K
- Elías AlfonsoClub Rubio Ñu · AMR · 26 yaş107/112€260K
- Javier VallejosClub Rubio Ñu · DC · 22 yaş107/119€598K
- Rodrigo Ruiz DíazClub Rubio Ñu · STC · 27 yaş106/111€304K
- Sergio FretesClub Rubio Ñu · AML · 27 yaş106/118€260K
- Estiven PérezClub Rubio Ñu · STC · 25 yaş106/110€191K
- Rodi FerreiraClub Rubio Ñu · DR · 28 yaş106/122€352K
- Carlos ServínClub Rubio Ñu · GK · 39 yaş105/118—
- Tobías LeivaClub Rubio Ñu · MC · 22 yaş105/125€592K
- Pedro ÁlvarezClub Rubio Ñu · DC · 25 yaş102/118€86K
- Pedro BáezClub Rubio Ñu · STC · 29 yaş101/115€156K
- Víctor CabañasClub Rubio Ñu · DR · 23 yaş99/118€206K
- Mariano RamosClub Rubio Ñu · DR · 22 yaş97/116€473K
- Octavio AlfonsoClub Rubio Ñu · AMR · 20 yaş96/125€608K
- Lucas GómezClub Rubio Ñu · MC · 21 yaş96/108€516K
- Tomás CanterosClub Rubio Ñu · GK · 24 yaş95/113€201K
- Aaron PáezClub Rubio Ñu · STC · 21 yaş94/106€512K
- Carlos GiménezClub Rubio Ñu · DL · 20 yaş90/101€409K
- Maximiliano GarroneClub Rubio Ñu · DL · 19 yaş86/100€496K
- Kevin ParedesClub Rubio Ñu · AMC · 19 yaş84/90€414K
- Isaías SánchezClub Rubio Ñu · STC · 21 yaş84/100€414K
- Alan LedesmaClub Rubio Ñu · MC · 17 yaş78/109€514K
- Moisés BenítezClub Rubio Ñu · MC · 22 yaş76/83€310K
- Elías BenítezClub Rubio Ñu · AMR · 19 yaş75/85€392K
- Lucas MontielClub Rubio Ñu · AMC · 19 yaş75/82€401K
- Marcos RotelaClub Rubio Ñu · MC · 20 yaş75/86€371K
- Lucas Ruiz DíazClub Rubio Ñu · GK · 21 yaş70/74€74K
- Mauricio De CarvalhoClub Rubio Ñu · STC · 18 yaş68/98€382K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Rubio Ñu | GK | 25 | 112 | 120 | +8 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | DC | 30 | 111 | 115 | +4 | Ara 2026 | ||
| Club Rubio Ñu | DM | 28 | 111 | 120 | +9 | Ara 2027 | ||
| Club Rubio Ñu | DC | 29 | 110 | 114 | +4 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | MR | 25 | 109 | 122 | +13 | Ara 2026 | ||
| Club Rubio Ñu | STC | 21 | 107 | 125 | +18 | Ara 2027 | ||
| Club Rubio Ñu | MC | 38 | 107 | 128 | +21 | Ara 2027 | ||
| Club Rubio Ñu | AMC | 37 | 107 | 125 | +18 | Ara 2027 | ||
| Club Rubio Ñu | DM | 30 | 107 | 118 | +11 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | AMR | 26 | 107 | 112 | +5 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | DC | 22 | 107 | 119 | +12 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | STC | 27 | 106 | 111 | +5 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | AML | 27 | 106 | 118 | +12 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | STC | 25 | 106 | 110 | +4 | Ara 2027 | ||
| Club Rubio Ñu | DR | 28 | 106 | 122 | +16 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | GK | 39 | 105 | 118 | +13 | Ara 2027 | ||
| Club Rubio Ñu | MC | 22 | 105 | 125 | +20 | Ara 2029 | ||
| Club Rubio Ñu | DC | 25 | 102 | 118 | +16 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | STC | 29 | 101 | 115 | +14 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | DR | 23 | 99 | 118 | +19 | Ara 2027 | ||
| Club Rubio Ñu | DR | 22 | 97 | 116 | +19 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | AMR | 20 | 96 | 125 | +29 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | MC | 21 | 96 | 108 | +12 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | GK | 24 | 95 | 113 | +18 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | STC | 21 | 94 | 106 | +12 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | DL | 20 | 90 | 101 | +11 | Ara 2029 | ||
| Club Rubio Ñu | DL | 19 | 86 | 100 | +14 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | AMC | 19 | 84 | 90 | +6 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | STC | 21 | 84 | 100 | +16 | Ara 2029 | ||
| Club Rubio Ñu | MC | 17 | 78 | 109 | +31 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | MC | 22 | 76 | 83 | +7 | Ara 2029 | ||
| Club Rubio Ñu | AMR | 19 | 75 | 85 | +10 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | AMC | 19 | 75 | 82 | +7 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | MC | 20 | 75 | 86 | +11 | Ara 2029 | ||
| Club Rubio Ñu | GK | 21 | 70 | 74 | +4 | Ara 2028 | ||
| Club Rubio Ñu | STC | 18 | 68 | 98 | +30 | Ara 2027 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 36 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.