Club Almagro
Club Almagro kadrosunda 19 oyuncu var, yaş ortalaması 27.3. Toplam piyasa değeri €6.7M; yıllık ücret yükü €433K. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 10 oyuncu var.
- oyuncu
- 19
- yaş ort.
- 27.3
- toplam değer
- €6.7M
- sözleşmesi biten
- 10
Kadro
- Emiliano GonzálezClub Almagro · GK · 28 yaş116/119€188K
- Gonzalo AsisClub Almagro · DR · 30 yaş113/114€364K
- Nicolás TolosaClub Almagro · DL · 25 yaş113/125€244K
- Julián VitaleClub Almagro · DM · 30 yaş111/112€118K
- Tiziano DornellClub Almagro · STC · 21 yaş110/135€2.4M
- Enzo SilcanClub Almagro · DL · 26 yaş110/117€150K
- Brian NegroClub Almagro · DC · 28 yaş110/110€235K
- Enzo MartínezClub Almagro · AML · 29 yaş110/113€167K
- Facundo De La VegaClub Almagro · STC · 23 yaş109/115€141K
- Franco BustamanteClub Almagro · AMR · 27 yaş108/120€107K
- Matías CortaveClub Almagro · DC · 34 yaş108/110€26K
- Matías LabaClub Almagro · DM · 34 yaş106/128—
- Claudio SaltoClub Almagro · AML · 31 yaş106/110—
- Julián MarchioniClub Almagro · DM · 33 yaş104/118€32K
- Sebastián AnchoverriClub Almagro · GK · 35 yaş102/111€29K
- Francisco MarcoClub Almagro · DC · 23 yaş100/135€146K
- Juan Fernándes PintoClub Almagro · DM · 20 yaş100/130€1.8M
- Jeremías BustosClub Almagro · AMC · 22 yaş95/113€292K
- Mattia CiancagliniClub Almagro · GK · 19 yaş95/112€246K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Almagro | GK | 28 | 116 | 119 | +3 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | DR | 30 | 113 | 114 | +1 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | DL | 25 | 113 | 125 | +12 | Ara 2027 | ||
| Club Almagro | DM | 30 | 111 | 112 | +1 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | STC | 21 | 110 | 135 | +25 | Ara 2027 | ||
| Club Almagro | DL | 26 | 110 | 117 | +7 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | DC | 28 | 110 | 110 | +0 | Ara 2027 | ||
| Club Almagro | AML | 29 | 110 | 113 | +3 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | STC | 23 | 109 | 115 | +6 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | AMR | 27 | 108 | 120 | +12 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | DC | 34 | 108 | 110 | +2 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | DM | 34 | 106 | 128 | +22 | Ara 2027 | ||
| Club Almagro | AML | 31 | 106 | 110 | +4 | Ara 2027 | ||
| Club Almagro | DM | 33 | 104 | 118 | +14 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | GK | 35 | 102 | 111 | +9 | Ara 2027 | ||
| Club Almagro | DC | 23 | 100 | 135 | +35 | Ara 2026 | ||
| Club Almagro | DM | 20 | 100 | 130 | +30 | Ara 2028 | ||
| Club Almagro | AMC | 22 | 95 | 113 | +18 | Ara 2027 | ||
| Club Almagro | GK | 19 | 95 | 112 | +17 | Ara 2027 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 19 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.