Chicago Fire FC
Chicago Fire FC kadrosunda 28 oyuncu var, yaş ortalaması 26. Toplam piyasa değeri €78.0M; yıllık ücret yükü €30.0M. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 8 oyuncu var.
- oyuncu
- 28
- yaş ort.
- 26
- toplam değer
- €78.0M
- sözleşmesi biten
- 8
Kadro
- Robert LewandowskiChicago Fire FC · STC · 37 yaş153/190—
- Jonathan BambaChicago Fire FC · AML · 30 yaş133/147€5.7M
- Andreas Hanche-OlsenChicago Fire FC · DC · 29 yaş130/138€5.7M
- Philip ZinckernagelChicago Fire FC · AMR · 31 yaş129/138—
- Mbekezeli MbokaziChicago Fire FC · DC · 20 yaş128/150€7.1M
- Chris BradyChicago Fire FC · GK · 22 yaş128/149€12.4M
- Anton SalétrosChicago Fire FC · MC · 30 yaş126/135€4.0M
- Robin LodChicago Fire FC · AMC · 33 yaş125/130—
- André FrancoChicago Fire FC · MC · 28 yaş124/130€5.7M
- Andrew GutmanChicago Fire FC · DL · 29 yaş122/127€46K
- Djé D'AvillaChicago Fire FC · DM · 23 yaş122/140€3.1M
- Maren Haile-SelassieChicago Fire FC · AML · 27 yaş122/128€3.3M
- Puso DithejaneChicago Fire FC · AMR · 21 yaş120/136€3.7M
- Jack ElliottChicago Fire FC · DC · 30 yaş118/118€813K
- Anzor MekvabishviliChicago Fire FC · DM · 25 yaş117/135€2.0M
- Mauricio PinedaChicago Fire FC · DM · 28 yaş116/131€1.1M
- Leonardo BarrosoChicago Fire FC · DR · 21 yaş114/132€3.3M
- Noah AllenChicago Fire FC · DL · 22 yaş113/120€1.8M
- Johan GómezChicago Fire FC · AMC · 24 yaş112/125€915K
- Josh CohenChicago Fire FC · GK · 33 yaş109/112€271K
- Sergio OregelChicago Fire FC · MC · 21 yaş108/137€4.9M
- Jonathan DeanChicago Fire FC · DR · 29 yaş106/106€602K
- Sam RogersChicago Fire FC · DC · 27 yaş106/122€212K
- David PorebaChicago Fire FC · MC · 23 yaş97/116€376K
- Jeff GalChicago Fire FC · GK · 33 yaş96/100€26K
- Robert TurdeanChicago Fire FC · AMC · 16 yaş95/161€10.7M
- Dean BoltzChicago Fire FC · STC · 20 yaş91/106€187K
- Owen PrattChicago Fire FC · GK · 17 yaş70/101€93K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chicago Fire FC | STC | 37 | 153 | 190 | +37 | Haz 2028 | ||
| Chicago Fire FC | AML | 30 | 133 | 147 | +14 | Ara 2027 | ||
| Chicago Fire FC | DC | 29 | 130 | 138 | +8 | Haz 2031 | ||
| Chicago Fire FC | AMR | 31 | 129 | 138 | +9 | Haz 2028 | ||
| Chicago Fire FC | DC | 20 | 128 | 150 | +22 | Ara 2029 | ||
| Chicago Fire FC | GK | 22 | 128 | 149 | +21 | Ara 2029 | ||
| Chicago Fire FC | MC | 30 | 126 | 135 | +9 | Ara 2028 | ||
| Chicago Fire FC | AMC | 33 | 125 | 130 | +5 | Haz 2028 | ||
| Chicago Fire FC | MC | 28 | 124 | 130 | +6 | Haz 2028 | ||
| Chicago Fire FC | DL | 29 | 122 | 127 | +5 | Ara 2026 | ||
| Chicago Fire FC | DM | 23 | 122 | 140 | +18 | Ara 2028 | ||
| Chicago Fire FC | AML | 27 | 122 | 128 | +6 | Haz 2029 | ||
| Chicago Fire FC | AMR | 21 | 120 | 136 | +16 | Haz 2030 | ||
| Chicago Fire FC | DC | 30 | 118 | 118 | +0 | Ara 2026 | ||
| Chicago Fire FC | DM | 25 | 117 | 135 | +18 | Haz 2029 | ||
| Chicago Fire FC | DM | 28 | 116 | 131 | +15 | Ara 2027 | ||
| Chicago Fire FC | DR | 21 | 114 | 132 | +18 | Ara 2028 | ||
| Chicago Fire FC | DL | 22 | 113 | 120 | +7 | Ara 2028 | ||
| Chicago Fire FC | AMC | 24 | 112 | 125 | +13 | Haz 2029 | ||
| Chicago Fire FC | GK | 33 | 109 | 112 | +3 | Haz 2027 | ||
| Chicago Fire FC | MC | 21 | 108 | 137 | +29 | Ara 2028 | ||
| Chicago Fire FC | DR | 29 | 106 | 106 | +0 | Ara 2027 | ||
| Chicago Fire FC | DC | 27 | 106 | 122 | +16 | Ara 2026 | ||
| Chicago Fire FC | MC | 23 | 97 | 116 | +19 | Ara 2026 | ||
| Chicago Fire FC | GK | 33 | 96 | 100 | +4 | Ara 2026 | ||
| Chicago Fire FC | AMC | 16 | 95 | 161 | +66 | Ara 2028 | ||
| Chicago Fire FC | STC | 20 | 91 | 106 | +15 | Ara 2026 | ||
| Chicago Fire FC | GK | 17 | 70 | 101 | +31 | Ara 2026 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 28 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.