Bandırma Spor
Bandırma Spor kadrosunda 34 oyuncu var, yaş ortalaması 23.8. Toplam piyasa değeri €6.9M; yıllık ücret yükü €2.1M. Önümüzdeki 12 ay içinde sözleşmesi biten 13 oyuncu var.
- oyuncu
- 34
- yaş ort.
- 23.8
- toplam değer
- €6.9M
- sözleşmesi biten
- 13
Kadro
- Gianni BrunoBandırma Spor · STC · 34 yaş115/125€147K
- Tosin KehindeBandırma Spor · AMR · 28 yaş105/120€202K
- Lucas LimaBandırma Spor · DL · 34 yaş100/120—
- Cédric HountondjiBandırma Spor · DC · 32 yaş100/125€70K
- Rémi MulumbaBandırma Spor · DM · 33 yaş100/115—
- Dean LiçoBandırma Spor · MC · 26 yaş100/125€142K
- Enes AydınBandırma Spor · DC · 22 yaş95/128€516K
- Furkan BekleviçBandırma Spor · GK · 27 yaş95/100€70K
- Ali ÜlgenBandırma Spor · DR · 26 yaş95/115€38K
- Muhammed GümüşkayaBandırma Spor · AML · 25 yaş95/118€79K
- Eray ÖzbekBandırma Spor · AMC · 23 yaş95/125€178K
- Yalın DilekBandırma Spor · STC · 19 yaş94/142€4.1M
- Kerem DönertaşBandırma Spor · DM · 24 yaş90/108€89K
- Hakan BilgiçBandırma Spor · DR · 33 yaş90/110€19K
- Ahmet BilerBandırma Spor · DL · 24 yaş90/110€87K
- Amidou BadjiBandırma Spor · AMR · 20 yaş90/108€85K
- Yusuf KocatürkBandırma Spor · DC · 21 yaş85/117€113K
- Akın AlkanBandırma Spor · GK · 36 yaş85/110€3K
- Burak BekaroğluBandırma Spor · DC · 29 yaş85/120€41K
- Harun GençBandırma Spor · AMC · 22 yaş80/118€75K
- Enes ÇinemreBandırma Spor · MC · 18 yaş80/110€180K
- Emirhan AyhanBandırma Spor · AMR · 20 yaş75/95€96K
- Cem TürkmenBandırma Spor · MC · 24 yaş75/125€27K
- Gani BurgazBandırma Spor · DR · 20 yaş75/119€108K
- Dame SeckBandırma Spor · AMR · 19 yaş75/102€67K
- Cumali GürselBandırma Spor · DC · 18 yaş70/114€97K
- Arda MidiliçBandırma Spor · DC · 19 yaş70/105€101K
- Bartu KulbilgeBandırma Spor · GK · 23 yaş65/106€5K
- Atalay AtcıBandırma Spor · MC · 19 yaş60/84€39K
- Emirhan SubaşiBandırma Spor · STC · 17 yaş60/73€39K
- Mitatcan ErdoğanBandırma Spor · DL · 18 yaş55/75€26K
- Ömercan BekarBandırma Spor · AMR · 18 yaş55/91€67K
- Isaac OvonoBandırma Spor · MC · 18 yaş45/62€7K
- Efe ÜlgüBandırma Spor · DC · 19 yaş35/60€5K
| Oyuncu | Kulüp | Yaş | CA | PA | Açık | Sözleşme | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bandırma Spor | STC | 34 | 115 | 125 | +10 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | AMR | 28 | 105 | 120 | +15 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | DL | 34 | 100 | 120 | +20 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | DC | 32 | 100 | 125 | +25 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | DM | 33 | 100 | 115 | +15 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | MC | 26 | 100 | 125 | +25 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | DC | 22 | 95 | 128 | +33 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | GK | 27 | 95 | 100 | +5 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | DR | 26 | 95 | 115 | +20 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | AML | 25 | 95 | 118 | +23 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | AMC | 23 | 95 | 125 | +30 | Haz 2029 | ||
| Bandırma Spor | STC | 19 | 94 | 142 | +48 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | DM | 24 | 90 | 108 | +18 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | DR | 33 | 90 | 110 | +20 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | DL | 24 | 90 | 110 | +20 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | AMR | 20 | 90 | 108 | +18 | Haz 2029 | ||
| Bandırma Spor | DC | 21 | 85 | 117 | +32 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | GK | 36 | 85 | 110 | +25 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | DC | 29 | 85 | 120 | +35 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | AMC | 22 | 80 | 118 | +38 | Haz 2029 | ||
| Bandırma Spor | MC | 18 | 80 | 110 | +30 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | AMR | 20 | 75 | 95 | +20 | Haz 2029 | ||
| Bandırma Spor | MC | 24 | 75 | 125 | +50 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | DR | 20 | 75 | 119 | +44 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | AMR | 19 | 75 | 102 | +27 | Haz 2030 | ||
| Bandırma Spor | DC | 18 | 70 | 114 | +44 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | DC | 19 | 70 | 105 | +35 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | GK | 23 | 65 | 106 | +41 | Haz 2029 | ||
| Bandırma Spor | MC | 19 | 60 | 84 | +24 | Haz 2030 | ||
| Bandırma Spor | STC | 17 | 60 | 73 | +13 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | DL | 18 | 55 | 75 | +20 | Haz 2029 | ||
| Bandırma Spor | AMR | 18 | 55 | 91 | +36 | Haz 2028 | ||
| Bandırma Spor | MC | 18 | 45 | 62 | +17 | Haz 2027 | ||
| Bandırma Spor | DC | 19 | 35 | 60 | +25 | Haz 2027 |
Bu kadro nasıl okunur
CA mevcut seviye, PA potansiyel tavandır (0–200). “Açık” sütunu PA−CA farkıdır; 20 üzeri genç oyuncularda gelişim payı yüksek demektir. Değerler euro cinsindendir, ücretler yıllık brüttür. Kadro 34 oyuncudan oluşur; sözleşmesi bitecekler ayrıca listelenir.